Archívy: Kurzy

KNIHA ZDARMA: Manifesto Majstrovstva

Ďakujeme Vám za vstup do Akadémie Vodcovstva! Toto je Radovanova špeciálna bonusová kniha pre Vaše PRVÉ KROKY na ceste k Vašim najžiadostivejším cieľom: Manifesto Majstrovstva | Vyhlásenie za veľkoleposť.

HODINOVÝ TÝŽDEŇ:
Akadémie Vodcovstva

To najlepšie z vyše dekády kryštalizovania myšlienok a práce na tému seba-poznania je Vám teraz naservírovaných na zlatom podnose v týchto siedmich samostatných koučingových video-lekciách.     Please log in

KURZ KRITICKÉHO MYSLENIA

Princípy argumentácie sú kurz kritického myslenia a obrany voči manipulácii. Naučte sa tieto základné argumentačné techniky a pasce, aby ste mali kontrolu v situáciách, kde iní stratia hlavu.

DÔVERA A EFEKT AUTORITY

Ako vyvolať dôveru a využiť efekt autority vo Váš prospech a pre benefit druhých? Týchto 6 princípov Vám poskytne odpoveď.

KOMUNIKAČNÝ EXPERT

21 slovných vzorcov, ktoré Vám pomôžu sa stať expertom na komunikáciu so ženami a mužmi za 21 dní.

PODPRAHOVÝ VPLYV

Ako ľudí ovplyvniť bez toho, aby o tom vedeli? V tomto krátkom video-návode pochopíte tie najdôležitejšie zásady podprahového vplyvu (+ viac)!

123 VPLYVNÝCH SLOV

Vplyvné slová sú tie, ktoré vedia presvedčiť. Tie, ktoré nesú emóciu. Tie, ktoré dokážu vyvolať zmenu. Naučte sa ich použiť tak, aby slúžili vo váš prospech (nie proti nemu).

KVANTOVÁ LINGVISTIKA

KL

7 online-modulov tých najúčinnejších "Presvedčovacích a komunikačných techník NLP a konverzačnej hypnózy!" Aby ste mali o vplyvnom komunikovaní zodpovedanú každú jednu otázku!

ULTIMÁTNA STRATÉGIA VPLYVU

Kompletná sada HD video nahrávok ultimátneho systému, ktorý Vám bez zbytočných omáčok ukáže, čo presne urobiť a povedať (konkrétne slovné vzorce), aby druhí ľudia začali s radosťou robiť presne to, čo chcete Vy (a každé Vaše slovo na nich malo MASÍVNY dopad).

7 SMRTEĽNÝCH HRIECHOV REČI TELA

V tomto kompletnom tréningu sa naučíte rozoznať 7 smrteľných hriechov seba-vedomého postavenia reči tela a ako tieto najčastejšie chyby napraviť. Na konci videa sa s Vami podelím o NLP interaktívne cvičenie, ktoré Vám pomôže uchovať si seba-vedomé pocity a spustiť ich na povel, kedykoľvek to budete potrebovať.

NEURO-PSYCHOLÓGIA VPLYVU I PLATINUM

Ultimátny transformačný tréning, ktorý spraví z fenomenálnych presvedčovacích a komunikačných zručností automatickú súčasť Vášho života.

Instantná Pohotovosť Akadémie Vodcovstva

Instantná Vodcovská Pohotovosť Vám prináša rekapituláciou tých najdôležitejších myšlienok zo sveta vodcovstva a seba-majstrovstva na planéte pre Vašu pravidelnú inšpiráciu, rast a motiváciu. Buďte v obraze každého kľúčového aspektu vodcovstva a rozvoja ľudského potenciálu! (185+ video-tréningov.)

ELITNÝ KLUB: Akadémia Vodcovstva

Vykročte od "dobrého" k "skvelému" rozvinutím hlbokých vnútorných zručností výnimočných vodcov a začnite instantne víťaziť — v biznise, práci a vzťahoch.

DOTYK DYCHU: Ultimátna praktika

Tréningový program o praktike seba-transformácie skrz zážitkové porozumenie reality, ako spôsobu eliminácie vlastného nešťastia a schopnosti vidieť realitu, akou je.

ŽIVÁ KONFERENCIA: Inštinktívne Vodcovstvo

Buďte líder, ktorý veľkosť inšpiruje vzorom! Vykročte k "prvotriednemu," dominujte Vašu doménu a vybudujte — pre seba a Vašich blízkych mimoriadny život v naplnení, slobode a prosperite!     Please log in